Beste urte batez, gure helburua lortu dugu, naiz eta eguraldia txarra izan, jendea kirola egitea eta ondo pasatzea.

Atzoko lasterketa gogorra izan zela diote batzuk, lokatzaz beteta, gau osoa euri txaparrada bota ondoren. Baina bukaeran jaso genuen hamabitakoa, nahikoa izan zen guztion indarrak berriz berpizteko.

Milesker parte hartu zenuten guztioi!! eta hau posible egin zuten guztioi, bai zuek, herriko jendea!!jeje

Sailkapena osoa deskargatzeko klikatu hemen.

Argazki batzuk eskura dituzue Facebooken  Kirolmank Kirolak  

IMG 20180114 133332

 

SAILPAKEN NAGUSIA:

 krossa

HAUR LASTERKETAREN SAILKAPENA

Deskargatu hemen

 

 

ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2018

URTARRILAK 14 

XIII. ARAITZ BETELUKO KROSSA

 

IZEN EMATEAK : 

Haurretik  www.kirolprobak.com

10€ txiparekin/12€ txipa gabe

Egunean bertan 15€, Beteluko Udaletxean 10:30-11:30 bitarte

Haur lasterketa: egunean bertan ikastola ondoan 10:00etan.

 Segi gaitzazu Facebooken " Kirolmank Kirolak"

Arautegia jeisteko: Araudia-reglamento 2018.pdf

 

PROGRAMA:

- 10:00: Izen ematea haurrak

- 10:30: Haur... Gehiago irakurri

Araitz-Beteluko Krossa: Eguraldia eta programa

Egunon:

Gaur gaueraino denbora daukazue aldez aurretik izen ematea egiteko aukera www.kirolprobak.com, Hala ere eguraldiagatik larri zaudetenok , jakin dezazuen igandean posiblea daukazuela dorsala hartzeko 10:30tik-11:30tara Beteluko Udaletxean, baina zertxo bait garestiago.

Nahiz eta gaur eta bihar elurra eman, igandean ez du elurrik ematen , euria bai ordea, orduan... Gehiago irakurri

Araitz-Beteluko Krossa 2017

 

                     IZEN EMATEA EGITEKO: https://www.kirolprobak.com/competicion_ficha.php?id=1713

 ... Gehiago irakurri

ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2016... Gehiago irakurri

HAURREN LASTERKETA... Gehiago irakurri

Araitz-Beteluko krossa 2016 sailkapenak

SAILKAPENAK:

ABSOLUTA MASCULINA                

1º Raul Amatriain Arraiza 25:14 (Zabalza)

2º Sergio Roman Bermejo 25:14 ( Hernani)

3º Aitor Etxebeste Azurmendi 26:15 (Beasain)

 

ABSOLUTA FEMENINA:

1ª Inma Sainz Valer  31:23 (Iruña)

2ª Rosa Talavera Garcia 31:32 ( Hendaye)

3ª Maialen Muñoz Lope 31:56 (Ibarra)

 

 

 VETERANA MASCULINA: mas de 40 años... Gehiago irakurri